צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  הגעה לפטאיה

  איך להגיע לפטאיה מבנגקוק?

  ההגעה לפטאיה מבנגקוק קלה מכיוון שהערים מחוברות היטב דרך כביש 7 (כביש מהיר) וכביש 3 (כביש בנגאנה-צ'ונבורי).

  מספר אוטובוסים בינעירוניים יוצאים מתחנת האוטובוסים המזרחית של בנגקוק (Ekkamai) כל 30 דקות. אם אתה רוצה להגיע בסטייל, אתה יכול אפילו לטוס משדה התעופה הבינלאומי סוברנבומי לשדה התעופה U-Tapao בסאטיפ, דרומית לפטאיה, אם כי זו לא גישה יעילה במיוחד.

  1. אוטובוס או מיני ואן

  טוב עבור:

  • תקציב

  תושבי בנגקוק מגיעים לעתים קרובות לפטאיה באוטובוס. כמה מהיציאות התכופות ביותר יוצאות מתחנת האוטובוסים המזרחית, ליד תחנת הרכבת העילית אקאמאי (Ekkamai BTS Station) על דרך סוקהומוויט (Sukhumvit) בסוי 63 (Soi Ekkamai).

  אוטובוסים ממוזגים יוצאים בערך כל 30 דקות בין השעות 5:11-30:5 בכל יום. אוטובוסים יוצאים גם מתחנת האוטובוסים הצפונית (מוצ'יט) בין השעות 30:8-5:30. אם אתם נמצאים ליד מסוף האוטובוסים הדרומי (Sai Tai Mai), האוטובוסים יוצאים בשעות 8:30, 10:2, 4:6, 30:511, <>:<>, <>:<> ו-<>:<>. טרמינל זה הוא הקל ביותר לגישה מרחוב קאוסאן – סעו באוטובוס <> בדרך Rachdamnoen ורדו בסוף הקו.

  נסיעות לפטאיה אורכות בדרך כלל כשעתיים, אם כי הזמנים משתנים במידה ניכרת בהתאם לתנועה. משרדי נסיעות ומלונות ברחבי בנגקוק, במיוחד בקאו סאן רואד, מציעים שירותי מיניוואן. אפשרות נוספת של 'מדלת לדלת' היא נסיעה במונית, אך המחיר גבוה משמעותית.

  2. רכב שכור

  השכרת רכב היא דרך מצוינת להגיע לפטאיה מבנגקוק. המגיעים לנמל התעופה סוברנבומי יכולים למצוא דוכנים של חברות השכרת רכב גדולות כמו באדג'ט, הרץ ואוויס. נמל התעופה נמצא כ-120 ק"מ צפונית-מערבית לפטאיה, ואין צורך לנסוע דרך בנגקוק כדי להגיע לאתר הנופש שלחוף הים.

  מומלץ לארגן את ההשכרה דרך האתר הרשמי של החברה שבחרתם. המכונית שלך תהיה מוכנה עם הגעתך לשדה התעופה.

  3. הגעה לפטאיה משדה התעופה סוברנבומי

  כאשר אתה עוזב את אולם ההגעה בשדה התעופה Suvarnabhumi, יפנו אליך צוותים רבים המציעים להסיע אותך לכל מקום בתאילנד, בדרך כלל במיניוואן או בלימוזינה. לימוזינות ומיניוואנים משוקללים הם יקרים למדי, אפילו בהתחשב בעובדה שהם עשויים להכיל יותר אנשים. אתה יכול לבחור בשירות לימוזינה משדה התעופה לפרטיות. הזמינו אחד מראש או עם ההגעה בדלפק השירות בקומה השנייה של נמל התעופה Suvarnabhumi.

  אפשרות זולה יותר היא לקחת אוטובוס במרכז התחבורה של שדה התעופה. אוטובוסים יוצאים כל שעתיים ולוקח בערך 2.1 שעות להגיע לפטאיה. כלי רכב ממוזגים אלה עוצרים בתחנת האוטובוס נורת' פטאיה רואד (North Pattaya Road), שם תזדקקו לתחבורה נוספת כדי להגיע למלון שלכם.