צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  צרו קשר לתכנון מסלול ללא עלות, וקבלו לילה חינם במלון!

  באנג סאן

  חוף באנג סאן (Bang Saen Beach) במחוז צ'ונבורי נמצא במרחק של קצת יותר מ-100 ק"מ מזרחית לבנגקוק. אם אתם לא מכירים אותו, זה בגלל שזה לא חוף שיגיע לרשימת "עשרת החופים המובילים של תאילנד", שלא לדבר על טופ 100.

  בתאילנד זהו יעד פופולרי על החוף, במיוחד עבור תושבי בנגקוק שרוצים חופשה מהירה על החוף. זה מקום להסתובב עם חברים ולאכול פירות ים, עם נוף למים ורוח ים ללכת עם זה.

  ביקרתי בבאנג סן כי הייתי סקרן לראות איך נראה החוף הקרוב ביותר לבנגקוק, וגם למחקר על המסדרון הכלכלי המזרחי והרכבת המהירה העתידית שתחבר את המחוז לבנגקוק.

  הרכבת המהירה העתידית תחבר בין נמל התעופה דון מואנג, התחנה המרכזית באנג סו, נמל התעופה סוברנבומי, ולאחר מכן לאורך הצד המזרחי של מפרץ בנגקוק לצ'ונבורי, פטאיה ונמל התעופה או-טאפאו. זה יהפוך מקומות כמו Bang Saen לפרבר פוטנציאלי של בנגקוק.

  מבנגקוק קיבלתי את רכבת העצירה – כל התחנות לצ'ונבורי, שארכה שעתיים ו -2 דקות (בהחלט לא זמן נסיעה). השלמתי את המסע עם מונית Grab לחוף הים.

  נשארתי בבית הארחה קטן שלא היה לו שם או שילוט באנגלית. זה לא מסוג המקומות שזרים מבקרים בהם אני מניח. אחרי שביקשתי מחנות הנחיות מצאתי את החדר שלי.

  בית ההארחה שלי היה בקצה הדרומי של החוף, המכונה חוף וונאפה. נראה שזה המקום שבו מתכנסות סירות הדיג.

  ברחוב שלי היו בתי קפה מגניבים ומקומות לאכול שהציעו שהם יקבלו כאן מבקרים קבועים מחוץ לעיר.

  הדבר הראשון שעשיתי היה לצאת לטיול לאורך טיילת החוף. הגאות יצאה החוצה, וחשפה חוף בוצי למראה ואשפה שנשפכה לחוף מהמפרץ. בבדיקה מדוקדקת יותר הבוץ הוא למעשה חול חום, אך המים החומים לא עזרו לשנות את אשליית הבוץ הזו.

  טיילת החוף אמנם נעימה, עם שביל הליכה טוב ועצים מוצלים לאורך הדרך.

  אם אתה מסתכל דרומה אתה יכול לראות את קו הרקיע של פטאיה, המציע חווית חוף עירונית שונה לחלוטין מזו המוצעת בבאנג סאן.

  באמצע הדרך במעלה החוף הלכתי פנימה כדי להעיף מבט על איך נראתה העיירה הרגילה. באנג סאן הוא ביתו של המכון למדעי הים באוניברסיטת בוראפה, כך שיש תחושה של עיר אוניברסיטאית תוססת.

  הופתעתי שהצלחתי למצוא כאן קפה אמיתי. היה בית קפה נהדר ליד המקום בו התארחתי, ובמרכז העיר קפה סטנדאל קפה מכין קפה לאטה שיעבור מבחן טעם סנוב קפה במלבורן.

  החוף היה ארוך מכדי ללכת לכל אורכו בחום הצהריים, אז שמרתי את זה לשעות אחר הצהריים המאוחרות. אורך החוף הוא 3.7 ק"מ (על פי מפות Google), מה שהופך אותו הליכה הגון לעשות את האורך ובחזרה.

  לאורך כל החוף יש כיסאות חוף שהוקמו תחת שמשיות. כשעולים לחצי הצפוני של החוף הוא הופך ליער של כסאות חוף.

  אני לא זוכר שראיתי כל כך הרבה כסאות חוף דחוסים במקום אחד. זהו החוף של בנגקוק, מה שמסביר מדוע יש כל כך הרבה כיסאות. הייתי רוצה לראות איך זה נראה כשהוא בפעילות שיא.

  יש יותר חול בקצה הצפוני, ולכן יותר פעילות על החוף.

  ראיתי תמונות של באנג סן עם מים צלולים שקשורים יותר לחופים בדרום. המים הכחולים מתרחשים ככל הנראה מאוקטובר עד פברואר. הייתי שם במרץ והייתה רוח חזקה ביבשה. המים היו קטועים, ואשפה הועפה על החוף.

  אם אתה מבנגקוק בכל זאת וזקוק בדחיפות לוויטמין ים, אני יכול לראות איך החוף הזה מושך.

  בסוף החוף נמצא מדרחוב בנגסאן.

  בסוף השבוע יש שוק לילה, שבו אתה יכול לאכול אוכל רחוב עם נוף לים.

  בהליכה חזרה הדברים נעשו הרבה יותר עסוקים כשאנשים באו לצפות בשקיעה.

  למחרת בבוקר לפני שהגעתי לאוטובוס יצאתי לטיול קטן. הפעם הגאות הגיעה, ובלעה את החוף לחלוטין.

  אם אתה זר שמבקר בתאילנד, זה לא החוף התאילנדי של חלומותיך הטרופיים. מצד שני, אם לא אכפת לך ללכת לשחות, אם אתה אוהב יעדים נמוכים, ואם אתה לא רוצה להיתקל בפארנגים אחרים כל היום, אז אולי זה החוף בשבילך.